MUTFAKTA HİJYEN

MUTFAKTA HİJYEN

 Günlük hayatımızda en çok mesai harcadığımız alanlardan biri mutfaktır. İçerisinde eşsiz kokuların yükseldiği bu alanda yediklerimize ve içtiklerimize gereken özeni gösteriyorsak bu özeni mutfağımızın temizliğinde de göstermekteyiz. Pişen yemek buharları, kaynama dolayısıyla taşan yemekler, es kaza yağ tutan yüzeyler için fazladan sert kimyasala sahip temizlik ürünlerini alırız. Bu kimyasal bazlı temizleyiciler kirli yüzeyleri temizlerken aynı zamanda bizi sağlık açısından olumsuz yönde etkilemektedir.

Mutfakta kullanılan yapı malzemeleri genellikle kolay kir tutan, temizlenmesi oldukça zor materyaller içermektedir. Bu alanları temizlerken ayrı ayrı temizleyiciler ve efor sarf etmek zorunda kalınır. Ki bu temizleyiciler zaman içerinde mutfaktaki yapı malzemelerine zarar vermekte ve aşındırmaktadır.

Masraftan kaçınmadan yapılan bu değişimler sonrası oluşan bu aşınmalar ve yıpranmalar fazlasıyla can sıkabilmektedir. Mutfakta kullanılan malzemelerin bu açıdan kir tutma

mutfak_arasi_cam

yan yapıda olmasına özen gösterilmelidir.

Dekorasyon örneklerinde cam hem dayanıklı yapısı hem de kolay temizlenmesi ile sıkça karşımıza çıkmaktadır. Tezgah arası cam, modellerinde cam yapı malzemesinin kullanılmasının sebepleri arasında da yer almaktadır. Cam UV baskı modeliyle yer alan tasarımlarınızı özgürce mutfağınızda yaşamanızı sağlarken kolay temizlenen yapısı ile sizi yormamaktadır.

Cam bu nedenle sert kimyasallara ihtiyaç duymadan kolaylıkla temizlenir ve temizleyicilerin etken olduğu aşıma ve yıpranmalara karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda kolay temizlendiğinden sert kimyasallara ihtiyaç duymadığı için yıllar içerisinde bir aşınma ve yıpranma sorunu söz konusu olmamaktadır.

Yemek pişirilen ortamlarda hijyenik çözümler üretmek ve bunu istikrarlı bir şekilde devam ettirmek oldukça önemlidir. Mutfak Arası Cam, tezgah arasında kullanılan camların leke tutmayışı sebebiyle mutfakta hijyene önemi bir kere daha vurgulamaktadır.

Mutfak Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgah arası cam, tezgah arası cam, mutfak tezgah arası cam panel, resimli mutfak cam, modern mutfak hizmetleri verilmektedir.

www.mutfakarasicam.com

0 (532) 586-8184

Ücretsiz Talep Formu

Sizlerde mutfak tezgah arası cam hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçiniz. Talep ettiğiniz takdirde ücretsiz tespit ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.