Mutfak Arası Cam Uygulaması ve Son Teknoloji Baskı Seçenekleri

Mutfak Arası Cam Uygulaması ve Son Teknoloji Baskı Seçenekleri

Mutfaklar, özellikle vaktinin büyük bölümünü evde geçirenler için evin en değerli alanlarındandır. Çünkü ufak atıştırmalık vakitlerinden eş, dost ağırlama telaşına; akşam yemeğine kadar sakin sakin kaynatılan tencerelerden gece uyku arası kaçamaklarına bir şekilde ayaklarımız mutfağa uğramadan yapamazlar. Durum böyleyken, mutfaklarımız da dekorasyon konusunda evin diğer köşeleri kadar ön plana çıkmaya başlamış ve mutfak dekorasyonu sektöründe hem tasarımsal hem de yapı – kalite anlamında büyük gelişmeler yaşanmıştır. Mutfak arası cam uygulaması ise, bu büyük gelişmelerin en şık ve sağlam getirilerinden biri olmuştur.

Yapı – kalite sağlamlığı fazlasıyla önem arz etmekte fakat kalitenin tek ölçütü sağlamlık değildir. Mutfağınız için doğru seçimi yapmak için önemli diğer seçenek tasarımdır. Birçok markaya ve dekorasyon merkezine ait tasarımlar arasında seçim yapma şansınız tabii ki mevcut fakat size özel, tamamıyla sizi ve kafanızdaki mutfak tasarımını yansıtan ve sadece size özel olan özgün bir mutfak tasarımı kulağa daha güzel ve etkileyici gelmiyor mu? Tasarım konusuna değinmişken, size, kendinize özel bir mutfak dekorasyonunu nasıl yaptıracağınızdan bahsedelim.

Gün geçtikçe önem kazanan mutfak dekorasyonu alanının en inovatif seçeneklerini cam mutfak dizaynı ile kullanıcılarına sunan Mutfak Arası Cam, tamamen cam malzeme üzerine uygulanan son teknoloji baskı modeli UV baskı yöntemi aracılığıyla mutfaklarınızda cam tezgaha sahip olmanızı sağlıyor. Bu baskı uygulamasının yanında cam malzeme kalitesi ile birlikte eskimeyen bir dekorasyon yapısına da sahip oluyorsunuz.

Mutfak Arası Cam, tezgah arası cam modellemesini camların arka yüzeylerine Cannon UV baskı uygulaması ile gerçekleştiriyor. Cannon UV baskı uygulamasının yöntemi ise, cam yüzeyine herhangi bir sıva işlemi yapılmadan, tamamen sahip olduğu yüksek sıcaklıkta ultraviyole ışınları ile boya ve yüzey arasında güçlü bir tutunma oluşturmaktan geçiyor.  Bununla birlikte UV baskı uygulamalarında kullanılan baskı boyaları Avrupa standartlarına uygun şekilde geliştirilmiş boyalar, 1440 dpi baskı kalitesinde sonuç veriyorlar. Bu da mutfaklarınızda size özel tasarımlar ile hazırlanmış olan cam doğallığını yüksek kalitede yaşamanızı sağlıyor.

Mutfak Arası Cam, kendi ürün yelpazesinde 100.000’den fazla tasarım seçeneğini kullanıcılarına sunmakta. Bu tasarımlar arasında doğa manzaraları, meyve – sebze motifleri, muhteşem şehir fotoğrafları, dinsel tasarımlar gibi çok uçlu seçenekler yer almaktadır. Bunların yanı sıra, sadece size özel ve tamamıyla sizi ve mutfağınızı yansıtan bir mutfak / tezgah arası cam tasarımı istiyorsanız tek yapmanız gereken dilediğiniz fotoğrafı çekmek ve bu tasarımda bir cam dizaynı talep etmek.

Mutfak Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgah arası cam, tezgah arası cam, mutfak tezgah arası cam panel, resimli mutfak cam, modern mutfak hizmetleri verilmektedir.

www.mutfakarasicam.com

0 (532) 586-8184

Ücretsiz Talep Formu

Sizlerde mutfak tezgah arası cam hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçiniz. Talep ettiğiniz takdirde ücretsiz tespit ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.