3D Tezgah Arası Cam Panel

Görsel veya tek renk baskılı cam nedir?

Döküldükten sonra, 700 °C’lik fırınlarda tekrar temperleme işlemi yapılarak iç gerilimi azaltılan ve arka yüzeyine,

yeni nesil UV Flatbed baskı makineleri ile görsel veya tek renk baskı uygulaması yapılan camlardır.

Görsel veya düz renk baskılı cam nerelerde kullanılır?

İnşaat projelerinde, iç ve dış mekanlarda, mutfak tezgah arası, banyo, ofis ve her türlü oda dekorasyonunda kullanılır.

Neden cam?

Yekpare olduğu için temizliği kolay, antibakteriyel ve hijyeniktir. Temperli olduğu için ısıya ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. Fine-Art baskı kalitesi; sınırsız görsel ve renk seçenekleriyle mutfak, banyo ve odalara derinlik katar.

Bizden alacağınız ürünün özellikleri nelerdir?

Ürün özellikleri saymakla bitmez. Cam kalınlığı mutfaklarda 6 mm’dir. Diğer uygulama alanlarında ise ölçü ve montaj özelliğine göre değişmektedir. Ürünümüz; cam olduğu için yanmaz, temperli olduğu için kırılmaya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Görsel ve düz renk baskılar Canon OCE UV Flatbed baskı makinemiz ve orijinal barkodlu Canon boya (sağlığa zararsız)  ile 1440 dpi baskı modunda camın arka yüzeyine basılır. Hiçbir kağıtlama veya folyolama işlemi yapılmaz. Bu sayede; ürünümüz kabarmaz, solmaz ve bozulmaz. Baskı yapılan ürünlere, Ar-Ge çalışmalarımız sonucu geliştirdiğimiz arka beyaz boyası uygulanır. Uygulanan bu boya sayesinde ürünlerimiz alev almaz ve arkasını göstermez. Ayrıca, silikon, rutubet ve nem gibi çeşitli etkilere karşı mukavemetlidir, bozulmaz. Bu özellikler ile üretilen ürünlerimiz, 10 yıl boyunca firmamızın garantisi altındadır.

 

Ölçü alma ve montaj nasıl yapılır?

Ölçü alma, önemli ayrıntılardan biridir. Anlaşma ve sözleşmesi yapılan projelerde, önce her dairenin ölçüleri uzman elamanlarımız tarafından titizlikle alınır ve resimlenir. Ölçüler tek tek projelendirilir ve ilgiliye sunulur. Onayı alınan projelerin cam siparişleri verilir. Cam üretimleri esnasında görsel çalışmalara başlanır. Her biri lisanslı olan 20 farklı temaya ayrılmış 1200 adet 300 dpi baskı kalitesindeki görsellerimizden seçim yapılır. Seçimi yapılan görseller, uygulama yapılması istenen mekanın çekilen fotoğraflarına (mutfak, banyo vs.) uzman grafik ve tasarım kadromuz tarafından uygulanır ve hazırlanan proje, baskı onayına sunulur. Baskı onayı alındıktan sonra üretime geçilir. Montaj aşaması için üretimi biten ürünlerin proje alanına nakliyesi şirketimiz tarafından yapılır. Üretim ve montaj süresi, projeye göre değişmekle birlikte 10 dairelik bir projenin teslim süresi 15 gündür.

Seramik ve fayans fiyatına, cam mutfak ve cam dekorasyon kalitesinin avantajını kullanın.

 

İnşaat projelerimiz için oluşturduğumuz dergimizi incelemek için tıklayınız.

Mutfak Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgah arası cam, tezgah arası cam, mutfak tezgah arası cam panel, resimli mutfak cam, modern mutfak hizmetleri verilmektedir.

www.mutfakarasicam.com

0 (532) 586-8184

Ücretsiz Talep Formu

Sizlerde mutfak tezgah arası cam hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçiniz. Talep ettiğiniz takdirde ücretsiz tespit ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.