3D Kaplama

Üç boyutlu mutfak tezgah arası cam kaplama olarak dile getirilen cam paneller yüzeyine üç boyutlu olarak görsel baskısı uygulanmaktadır. Son teknoloji baskı ürünüdür uv baskı. Avrupa standartlarında Canon oce Arizone baskı makinesini kullanmaktayız. Cam arka yüzeyine uyguladıktan sonra kendi geliştirdiğimiz koruma teknikleri ile baskı cam yüzeyinde uzun yıllar muhafaza edilmektedir. Binlerce lisanslı görsellerimiz arasından dilediğinizi seçebilir ve uygulayabilirsiniz. Hatta kendi resimlerinizi de teknik ekibimizle paylaşılıp uygulanmaktadır. Mutfak tezgah arası cam panel uygulamaları, 3D Tezgah Arası Mutfak Uygulaması ile evinde farklılık yaratmak isteyenler, vaktinin büyük bir kısmını mutfaklarda geçiren bayanların yüzünü güldürecek. Tezgah Arası 3d Cam uygulaması birbirinden dekoratif desenleri ile mutfağınız da daha fazla vakit geçirmenizi sağlayacak.

Mutfak Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgah arası cam, tezgah arası cam, mutfak tezgah arası cam panel, resimli mutfak cam, modern mutfak hizmetleri verilmektedir.

www.mutfakarasicam.com

0 (532) 586-8184

Ücretsiz Talep Formu

Sizlerde mutfak tezgah arası cam hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçiniz. Talep ettiğiniz takdirde ücretsiz tespit ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.