Mutfak Tezgah Arası Cam Panel

Mutfak tezgah arası cam panel ile mutfağınızda estetik ve kaliteyi bir arada yaşayın.

mutfak tezgah arası cam panel
mutfak tezgah arası cam panel

Tezgah Arası Cam

Mutfağınızı değiştirme maliyeti olmadan, sahip olduğu estetik ve görüntüsünü değiştiriyoruz. Kırılmayan, yağ tutmayan ve kolay temizlenen; tamamen camdan oluşan cam tezgah arasına sahip olabilirsiniz. Ayrıca cam yapısı itibari ile eskimeyen bir malzeme olduğundan dolayı uzun yıllar sizleri yenileme maliyetinden kurtaracaktır.Mutfak tezgah arası cam ile dilediğiniz estetik görüntüyü mutfağınıza taşıyabileceksiniz.

Son Teknoloji Baskı Kalitesi

Mutfak tezgah arası cam arka yüzeylerine son teknoloji baskı olan uv baskı uygulanmaktadır. UV baskı cam yüzeyine sıvama yapılmadan tamamen sahip olduğu yüksek sıcaklıkta ultraviyole ışınları ile boya ve yüzey arasında çok daha güçlü tutunma oluşmaktadır. Ayrıca uv baskı boyaları Avrupa standartlarına uygun olarak geliştirilmiş boyalar olup 1440 dpi baskı kalitesinde sonuç alınmaktadır.Bu da siz mutfak tezgah arasında adete doğaya açılmış bir pencere hissi verir. 

mutfak tezgah arası cam panel

Canon UV Baskı ile Son Teknoloji Baskı

Canon UV makinesi ile tezgah arası cam yüzeyine dilediğiniz görsel ile uv baskı uygulanır. Sizlerde mutfağınızda doğaya açılmış bir pencere hissine kapılacaksınız.Mutfak tezgah arası cam mutfağınız daha geniş ve zengin gösterir.

100.000 den Fazla Tasarım Seçeneği

Binlere görsel arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. Talep ettiğiniz takdirde sizlerde kendi görüntünüzü getirebilirsiniz. Köyünüzün bir resmini yada yaşadığınız bir şehirden bir kareyi mutfağınıza taşıyabilirsiniz. 

mutfak tezgah arası cam panel

Tek Renk Mutfak Tezgah Arası Cam Panel

Geliştirdiğimiz farklı uygulamalar sizlerde mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz. Binlerde uygulanabilir görsel dışında talep ettiğiniz takdirde tek renk seçeneklerimiz de mevcuttur. Mutfak tezgah arasında duvar yada mutfak dolapları ile uyumlu tezgah arası mutfağınıza bambaşka bir estetik görüntü kazandıracaktır. Cam uygulamalarımız dışında aynı kaliteli bakı hizmetini pleksi yüzeyine de uygulanır.