Mutfak Tezgah Arası Cam Uygulamaları

Mutfak Tezgah Arası Cam Uygulamaları

Son zamanlarda kendinden oldukça söz ettiren mutfak tezgah arası cam uygulamaları her geçen gün de popülerliğini artırmaktadır. Ev kadınlarının oldukça fazla tercih ettiği ve mutfakların da büyük değişikliklere sebep olan uygulamaları siz değerli müşterilerimizin hizmetine mutfakrasicam ailesi olarak kendi geliştirdiğimiz tekniklerle birlikte hizmetinize sunmaktayız. Peki nedir bu mutfak tezgah arası cam uygulamaları ?

Tek Renk Mutfak Tezgah Arası Cam

mutfak tezgah arası cam uygulamaları

mutfak tezgah arası cam tek renk örneği 1

Yukarıda gördüğünüz örnekte olduğu renkli görsel ve desenlerin aksine tek parça cam ile oluşturulmuş tek renk baskılı uygulamamız son zamanlarda tercih sıralamamızın üst basamaklarında bulunmakta. Böylelikle mutfağınıza daha sadece bir görüntü kazandırabilir ve zarif mutfak dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

mutfak tezgah arası cam uygulamaları

mutfak tezgah arası cam tek renk örneği 2

Bu resimde bir diğer örneğimiz oluşturmaktadır. Açık renklerin aksinde daha canlı renk seçenekleri ile de mutfağınızın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize önemle söylemem gerekir ki dilediğiniz rengi 1440 dpi resim kalitesinde özel son teknoloji ürünü canon oce arizone uv baskı makinesi ile baskı hizmetini vermekteyiz.

Ankastre Mutfak Tezgah Arası Cam

mutfak tezgah arası cam uygulamaları

mutfak tezgah arası cam ankastre örneği 1

Mutfak tezgah arası cam uygulamaları arasında bulunan bir diğer uygulama çeşidimiz ise ankastre arkasına uygulanan cam panelden oluşmaktadır. Cam panelleri tek parça yada mutfak tezgah arasına boydan uygulanmaktadır. Burada ki cam yüzeylerini de dilediğiniz görseli fotoğraf kalitesinde baskı yapılmaktadır. Baskı makinesine sahip olduğumuz da dolayı sektörde kendimizden söz ettirmekteyiz. Sizlerde bu hizmetli en kaliteli şekilde almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir  ve alanında tasarım ekibimiz ile çalışarak mutfağınızın havasını tamamen değiştirebilirsiniz.

mutfak tezgah arası cam uygulamaları

mutfak tezgah arası cam ankastre örneği 2

Ayrıca ankastre uygulamamızda tek renk baskı imkanımız mevcuttur. Ankastre uygulamaları hem maliyet açısından da daha uygun bulunmaktadır.

Resimli Mutfak Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgah arası cam uygulamaları arasında en fazla tercih edilen resimli uygulamalardır. Burada önemle belirtmek isterim ki dilediğiniz görseli yada tasarım ekiplerimiz tarafından oluşturduğunuz imajı cam yüzeyine baskı yapabilmekteyiz. Mutfağınız ister şehirden bir görüntü ister doğadan bir manzara yada deniz altından bir pencere açabilirsiniz. Ayrıca çok boyutlu baskı imkanımız sayesinde mutfaklarınız adeta canlılığını artıracaktır.

mutfak tezgah arası cam uygulamaları

resimli mutfak tezgah arası cam örneği 1

mutfak tezgah arası cam uygulamaları

resimli mutfak tezgah arası cam örneği 2

Uygulama örneklerimizi görmek için tıklayınız.

Mutfak Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgah arası cam, tezgah arası cam, mutfak tezgah arası cam panel, resimli mutfak cam, modern mutfak hizmetleri verilmektedir.

www.mutfakarasicam.com

0 (532) 586-8184

Ücretsiz Talep Formu

Sizlerde mutfak tezgah arası cam hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçiniz. Talep ettiğiniz takdirde ücretsiz tespit ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.